WR08W1874FTL
MFR.Part #
WR08W1874FTL
JLCPCB Part #
C367830
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS