WR08W1744FTL
MFR.Part #
WR08W1744FTL
JLCPCB Part #
C2612600
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS