WR08W1374FTL
MFR.Part #
WR08W1374FTL
JLCPCB Part #
C367824
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS