WR08W1154FTL
MFR.Part #
WR08W1154FTL
JLCPCB Part #
C364205
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS