WR06X9760FTL
MFR.Part #
WR06X9760FTL
JLCPCB Part #
C170699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS