WR06X824JTL
MFR.Part #
WR06X824JTL
JLCPCB Part #
C170753
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS