WR06X80R6FTL
MFR.Part #
WR06X80R6FTL
JLCPCB Part #
C170678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS