WR06X7871FTL
MFR.Part #
WR06X7871FTL
JLCPCB Part #
C170674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS