WR06X7322FTL
MFR.Part #
WR06X7322FTL
JLCPCB Part #
C168351
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS