WR06X71R5FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR06X71R5FTL
JLCPCB Part #
C334830
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS