WR06X6341FTL
MFR.Part #
WR06X6341FTL
JLCPCB Part #
C170649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS