WR06X5111FTL
MFR.Part #
WR06X5111FTL
JLCPCB Part #
C168332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS