WR06X4992FTL
MFR.Part #
WR06X4992FTL
JLCPCB Part #
C163925
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS