WR06X471JTL
MFR.Part #
WR06X471JTL
JLCPCB Part #
C384220
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS