WR06X4020FTL
MFR.Part #
WR06X4020FTL
JLCPCB Part #
C170590
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS