WR06X335JTL
MFR.Part #
WR06X335JTL
JLCPCB Part #
C170728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS