WR06X304JTL
MFR.Part #
WR06X304JTL
JLCPCB Part #
C384244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS