WR06X3003FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR06X3003FTL
JLCPCB Part #
C163898
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS