WR06X2942FTL
MFR.Part #
WR06X2942FTL
JLCPCB Part #
C168305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS