WR06X2702FTL
MFR.Part #
WR06X2702FTL
JLCPCB Part #
C163891
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS