WR06X2700FTL
MFR.Part #
WR06X2700FTL
JLCPCB Part #
C334793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS