WR06X2433FTL
MFR.Part #
WR06X2433FTL
JLCPCB Part #
C170531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS