WR06X23R2FTL
MFR.Part #
WR06X23R2FTL
JLCPCB Part #
C2612468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS