WR06X2322FTL
MFR.Part #
WR06X2322FTL
JLCPCB Part #
C170526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS