WR06X2261FTL
MFR.Part #
WR06X2261FTL
JLCPCB Part #
C170522
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS