WR06X2202FTL
MFR.Part #
WR06X2202FTL
JLCPCB Part #
C163885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS