WR06X2102FTL
MFR.Part #
WR06X2102FTL
JLCPCB Part #
C170517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS