WR06X1960FTL
MFR.Part #
WR06X1960FTL
JLCPCB Part #
C170502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS