WR06X1692FTL
MFR.Part #
WR06X1692FTL
JLCPCB Part #
C168287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS