WR06X1470FTL
MFR.Part #
WR06X1470FTL
JLCPCB Part #
C172211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS