WR06X1213FTL
MFR.Part #
WR06X1213FTL
JLCPCB Part #
C170455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS