WR06X1211FTL
MFR.Part #
WR06X1211FTL
JLCPCB Part #
C170454
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS