WR06X1133FTL
MFR.Part #
WR06X1133FTL
JLCPCB Part #
C170444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS