WR06X10R0FTL
MFR.Part #
WR06X10R0FTL
JLCPCB Part #
C163851
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS