WR06X1050FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR06X1050FTL
JLCPCB Part #
C172191
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS