WR06W5R23FTL
MFR.Part #
WR06W5R23FTL
JLCPCB Part #
C367764
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.23Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS