WR06W5R11FTL
MFR.Part #
WR06W5R11FTL
JLCPCB Part #
C170641
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.11Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS