WR06W4754FTL
MFR.Part #
WR06W4754FTL
JLCPCB Part #
C367758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS