WR06W1R00FTL
MFR.Part #
WR06W1R00FTL
JLCPCB Part #
C163871
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS