WR06W1604FTL
MFR.Part #
WR06W1604FTL
JLCPCB Part #
C170481
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS