WR06W1204FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR06W1204FTL
JLCPCB Part #
C170451
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS