WR04X9761FTL
MFR.Part #
WR04X9761FTL
JLCPCB Part #
C334748
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS