WR04X9311FTL
MFR.Part #
WR04X9311FTL
JLCPCB Part #
C334745
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS