WR04X913JTL
MFR.Part #
WR04X913JTL
JLCPCB Part #
C172188
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS