WR04X8872FTL
MFR.Part #
WR04X8872FTL
JLCPCB Part #
C170366
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS