WR04X7872FTL
MFR.Part #
WR04X7872FTL
JLCPCB Part #
C172130
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS