WR04X76R8FTL
MFR.Part #
WR04X76R8FTL
JLCPCB Part #
C172129
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS