WR04X7151FTL
MFR.Part #
WR04X7151FTL
JLCPCB Part #
C334728
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS