WR04X6802FTL
MFR.Part #
WR04X6802FTL
JLCPCB Part #
C168244
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS