WR04X6342FTL
MFR.Part #
WR04X6342FTL
JLCPCB Part #
C170348
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS